La Guerra de las Rosas / Война роз

Все сериалы и теленовеллы Колумбии
Ответить
Yolis

La Guerra de las Rosas / Война роз

Сообщение Yolis » Ср апр 25, 2007 03:31

Кто знает что нить об этом сериале? Сюжет, сайты сериала.
Хочется поподробнее узнать все, в связи с тем что у нас идет сериал Татьянин день, ремейк La Guerra de las Rosas и хочется узнать как будут развиваться события, хотя бы примерно.

liv:)

Сообщение liv:) » Ср апр 25, 2007 09:58

Вот здесь всё об этом сериале:

www.serials.ru/main/ru/rosas.html

Maria_Vashenkova
Риппер

Сообщение Maria_Vashenkova » Ср апр 25, 2007 10:29

Луиджи Айкарди в образе Рикардо Диаса
[url=http://img23[этот веб сервис больше не предоставляет изначальной услуги]/img.php?image=82148_AycLtv290_122_795lo.jpg][img]http://img23[этот веб сервис больше не предоставляет изначальной услуги]/loc795/th_82148_AycLtv290_122_795lo.jpg[/img][/url]
[url=http://img176[этот веб сервис больше не предоставляет изначальной услуги]/img.php?image=82158_AycLtv274_122_431lo.jpg][img]http://img176[этот веб сервис больше не предоставляет изначальной услуги]/loc431/th_82158_AycLtv274_122_431lo.jpg[/img][/url]

с Натальей Бетанкурт, исполнившей роль Росы Марии Энао
[url=http://img31[этот веб сервис больше не предоставляет изначальной услуги]/img.php?image=82152_AycLtv286_122_435lo.jpg][img]http://img31[этот веб сервис больше не предоставляет изначальной услуги]/loc435/th_82152_AycLtv286_122_435lo.jpg[/img][/url]

Вадим
Сообщение Вадим » Пт апр 27, 2007 20:57

liv:) писал(а):Вот здесь всё об этом сериале:

На этой странице дают ссылку на другой сайт, я его просмотрел несколько раз, но форум по "Войне Роз" не нашел. :(

liv:)

Сообщение liv:) » Пт апр 27, 2007 21:01

Вадим писал(а):

На этой странице дают ссылку на другой сайт, я его просмотрел несколько раз, но форум по "Войне Роз" не нашел. :(
Потому что там 26 страниц. Поищи на всех. :wink: :lol:

Вадим
Сообщение Вадим » Пт апр 27, 2007 22:03

liv:) писал(а):
Вадим писал(а):

Потому что там 26 страниц. Поищи на всех. :wink: :lol:
На всех страницах искал, и у меня такое впечатление, что на этом сайте обсуждают только сериал "Жена Иуды". :lol:
Народ, кто-нить нашел форум?

~Сеньорита Ирене~
Сообщение ~Сеньорита Ирене~ » Пн апр 30, 2007 04:06

Мне интересно - насколько сильно изменён сюжет в нашем варианте этого сериала? Я "Татьянин день" не смотрю, но в общих чертах знаю,что там творится. Никто не знает, что было в колумбийском оригинале? Какие события в ТД ожидаются, если наши сняли также как колумбийцы?

Sweetie

Сообщение Sweetie » Пт май 04, 2007 17:14

А я бы хотела посмотреть оригинальную версию этого сериала, хотя ТД тоже не плохо сняли, молодец Россия, единственный сериал который мне понравился из Российских, оказался римейком Венесуэлы!!! :lol:

Вадим
Сообщение Вадим » Пт май 04, 2007 21:00

Sweetie писал(а):А я бы хотела посмотреть оригинальную версию этого сериала, хотя ТД тоже не плохо сняли, молодец Россия, единственный сериал который мне понравился из Российских, оказался римейком Венесуэлы!!! :lol:
Вообще-то "Война Роз" - колумбийский сериал.

Sweetie

Сообщение Sweetie » Пт май 04, 2007 23:26

Вадим писал(а):
Sweetie писал(а):А я бы хотела посмотреть оригинальную версию этого сериала, хотя ТД тоже не плохо сняли, молодец Россия, единственный сериал который мне понравился из Российских, оказался римейком Венесуэлы!!! :lol:
Вообще-то "Война Роз" - колумбийский сериал.
Oops!!! :lol:

LuzMirella
Медиамастер

Сообщение LuzMirella » Сб май 05, 2007 10:35

Изображение

Santanica
Сообщение Santanica » Вт июн 19, 2007 20:34

Я бы оч хотела посмотреть колумбийскую версию сериала.Сюжет интересный.
Но "Татьянин день"-бред,терпеть его не могу.
Почему у наших нет воображения сделать оригинал,надоели эти римейки.Глупые и тупые.Не хватает нам того,что есть у Латинской Америки.А именно-всего!!!! :evil:

Габриэла Дуарте

Сообщение Габриэла Дуарте » Ср авг 22, 2007 21:17

Нельзя ли дать ссылку на сайт где есть все римейки "Войны Роз"? И нельзя ли узнать кто играл Катю Рыбкину в оригинальной версии?

LuzMirella
Медиамастер

Сообщение LuzMirella » Чт авг 23, 2007 04:09

Santanuca писал(а):Я бы оч хотела посмотреть колумбийскую версию сериала.Сюжет интересный.
Но "Татьянин день"-бред,терпеть его не могу.
А мненаоборот оченьнравится. Смотрим всей семьёй!

Yolis

Сообщение Yolis » Ср окт 17, 2007 01:37

Слушайте, кто нибудь помогите найти содержание серий Войны роз!
Плиииииииз!

*Marinka*
Сообщение *Marinka* » Ср дек 31, 2008 13:09

Выложите пожалуйста серии на испанском языке. :?:

Джулиана

Сообщение Джулиана » Сб янв 03, 2009 19:52

Я бы тоже не отказалась от фоток резюме и видео. Весь инет обрыла нечего ненашла.Даже фоток.

*~Aleksinochka~*
Риппер
Сообщение *~Aleksinochka~* » Сб янв 03, 2009 20:18

Джулиана писал(а): фоток резюме видео
да уж..ну и запросики...хоть бы серии выложили...остальное дело наживное.. :D :D :D

Lusik91

Сообщение Lusik91 » Пт фев 06, 2009 12:36

*~Алексиночка~* писал(а):
Джулиана писал(а): фоток резюме видео
да уж..ну и запросики...хоть бы серии выложили...остальное дело наживное.. :D :D :D
ЛОГИЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!

Leo
Медиамастер
Сообщение Leo » Пн фев 09, 2009 00:49

Кто знает болгарский язык? Переведите, пожалуйста, вот это(описание сериала). Зараннее огромное спасибо!
Роса Мария винаги е била наясно, че за да постигне повече в този живот трябва много да се потруди. За да осъществи целите си, тя заминава за Богота и отсяда в дома на братовчедите си Уго, Пако и Луис. Но дори в най-ужасните си кошмари Роса Мария не е предполагала колко много проблеми могат да й навлекат "любящите й роднини", проблеми, причинени от посредствеността и мързела им.

С цената на всякакви жертви и усилия младото момиче напредва с ученето и в същото време работи за да се издържа. В университета Мария се запознава с Роса Емилия, която без никакъв проблем в края на историята можеше да бъде най-добрата й приятелка, но съдбата има други планове за тях - двете стават не приятелки, а съпернички и врагове. Емилия е дъщеря на богат и безскруполен политик и самата тя се е превърнала в пълно копие на баща си. Двете момичета стават добри приятелки въпреки социалните им различия и между тях се поражда връзка, основана на лична изгода и за двете: Роса Емилия помага на Роса Мария във финансово отношение, а тя от от своя страна й помага в ученето.

В деня на дипломирането си двете приятелки се запознават с мъж, който ще промени живота им. Този мъж е Рикардо Диас, инженер от средната класа, който работи в компанията на дон Иделбрандо, строителен предприемач със съмнително минало и връзки. Иделбрандо е влюбен в Мария Роса още от времето, в което е бил беден, и сега вече материално осигурен иска да спечели любовта й.

Рикардо е много атрактивен и амбициозен мъж, който обича безгрижния живот. Въпреки това, че е непоправим женкар, Рикардо се влюбва в Роса Мария, но не спира да мисли и за Роса Емилия, която на всичкото отгоре може да му осигури начина на живот, за който винаги е мечтал.

Иделбрандо разбирайки за тайната връзка между подчинения си и жената на живота му решава да си отмъсти. Той кара Мария Роса, която по това време работи във фирмата му да подписва различни документи, които в последствие й навличат сериозни юридически проблеми.

Роса Мария, подтиквана от съветите на приятеля си, който по всичко личи е бил наясно с мръсните сделки на шефа си, и на най-добрата си приятелка, решава да замине за известно време докато нещата се уталожат, но на летището е арестувана по обвинение във финансови измами.

От този ден животът й се преобръща - докато излежава присъдата си тя трябва да лъже близките си, че живее в Съединените Щати и в същото време да търпи подигравките на Рикардо и Емилия. Когато излиза от затвора Мария науча пълната истина - болезнена и много по-мъчителна от тази, която е очаквала и обявява война на тези, които са я предали. Тя ще си отмъсти със средствата, с които са превърнали живота й в ад и ще опита да си върне изгубеното време. Роса Мария и Роса Емилия ще бъдат въвлечени в борба за любов, преданост, справедливост и гордост. Война, в която само една от двете може да бъде победителка: войната на Розите.

Ответить

Вернуться в «Колумбия»